County Board Supervisors

Print
Press Enter to show all options, press Tab go to next option
                   District

Supervisors

1

City of Sheboygan 

Wards 1, 5, 6 

Charles W.Conrardy

2

City of Sheboygan 

Wards 2, 3, 12 

Fay Uraynar

3

City of Sheboygan 

Wards 11 & 13 

Mark S. Winkel

4

City of Sheboygan 

Wards 4, 7 & 10 

Roger R. Otten

5

City of Sheboygan 

Wards 8, 9 ,16, & 17 

James Baumgart

6

City of Sheboygan 

Wards 18 & 19 

Henry Nelson

7

City of Sheboygan 

Wards 14, 15 & 21 

Edward J. Procek

8

City of Sheboygan 

Wards 20 & 24 

Vernon C. Koch 

9

City of Sheboygan 

Wards 22 & 25 

James P. Glavan

10

City of Sheboygan 

Wards 23 & 26 

Curt Brauer

11

Town of Sheboygan 

Wards 4 - 9  

Greg Weggeman 

12

Town of Herman

Town of Mosel

Town of Sheboygan 

Wards 2 & 3

 

Wards 1 - 3 

Robert Ziegelbauer

13

Town of Herman

Town of Sheboygan Falls

Village of Howards Grove 

Ward 1

Ward 2

 

George J. Marthenze

14

Town of Greenbush

Town of Rhine

Town of Russell

Village of Elkhart Lake

Village of Glenbeulah 

Ward 1

 

 

 

 

Keith Abler

15

Town of Lyndon

Town of Plymouth

Village of Cascade 

Ward 1

 

 

Thomas V. Epping

16

City of Plymouth 

Wards 1 - 6 

Fran Damp

17

City of Plymouth 

Wards 7 - 12 

Thomas G. Wegner

18

City of Sheboygan Falls

Town of Sheboygan Falls 

Wards 1, 2, 8 & 9

Wards 1 & 3 

Steven Bauer

19

City of Sheboygan Falls 

Wards 3 - 7 

Libby Ogea

20

Town of Sheboygan

Town of Wilson

Village of Kohler 

Ward 10

Wards 3 & 4

 

Brian C. Hoffmann

21

Town of Wilson

Village of Oostburg 

Wards 1 & 2

 

Brian Hilbelink

22

Town of Lima

Town of Lyndon

Village of Waldo 

Wards 2 & 3 

Al Bosman

23

Town of Greenbush

Town of Mitchell

Town of Scott 

Wards 2 & 3

 

Wards 2 & 3 

Richard C. Bemis

24

Town of Scott

Town of Sherman

Village of Adell

Village of Random Lake 

Ward 1

 

 

 

William C. Goehring

25

Town of Holland

Village of Cedar Grove 

 

Roger L. Te Stroete